<- Haritaya Geri Dön

CHEF’S TABLE – CAM ODA

Merkezi konuma ve eşsiz deniz manzarasına sahip, Madera’nın içinde yer alan Cam Oda eğlence ve samimi ortamıyla misafirlere farklı deneyimler sunuyor. Tam teşekküllü mutfak bulunmaktadır, mutfak ile birlikte 16*4.5 72 m²

Oturma Düzeni: 14 – 25  kişi

*SES SİTEMİ
MUTFAĞIN ÖZELLİKLERİ:
1 ADET 4 GÖZLÜ OCAK
1 ADET LAİNOX FIRIN
1 ADET 2 GÖZLÜ FRİTÖZ
1ADET GAZ YAKITLI TASLI IZGARA
1 ADET MAKARNA KUKIR
1 ADET SALAMANDRA
1 ADET 2 RAFLI TABAN ISITICI
1ADET 4 GÖZLÜ SOĞUTUCU DOLAP
1 ADET 8 GÖZLÜ SOĞUTUCU DOLAP
1 ADET TEZGAH
2 ADET DUVAR RAFI
1 ADET EVYE
1 ADET 2 RAFLI TABAK RAFI
1 ADET DİK SOĞUTUCU

PRIVATE DINING ROOM

Merkezi konuma ve eşsiz deniz manzarasına sahip, Madera’nın içinde yer alan Cam Oda eğlence ve samimi ortamıyla misafirlere farklı deneyimler sunuyor. Alan 35 m²’dir.

*Ses sistemi
*Oturma Düzeni: 12 kişi
*50 Mbps WiFi
*Samsung 65 inç Android Smart Led TV

CREAM & SUGAR

Kaliteli malzemelerle hazırlanan günlük ve taze lezzetlerin yanı sıra iyi kahvenin içilebildiği, keyifli bir atmosfere sahip olan ve Avrupa Standartlarına uygunluğu ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Oturma Düzeni: 50 kişi

MADERA

Merkezi lokasyonda iyi bir manzarada, eğlenceli müzik ve dinamik bir anlayışla, mevsimsel alternatifleri ve açık ateşten gelen et lezzetleri, otantik ama geleneksel olmayan bir şekilde yaratıcı ve doyurucu menüde bir araya getiren, dur diyene Kadar deneyim menüsü ile bir deneyim noktası haline gelen, kalabalık grupların & kutlamaların odağında olan buluşma& kutlama mekanı.

Oturma Düzeni: 170 – 280 kişi

DEKK

Şehrin kalbinde, 2500 metrekarelik açık alanda konumlanan bu yaşam alanı, ziyaretçilere geniş bir yelpazede yeme-içme, eğlence ve sosyalleşme olanakları sunuyor. Kurgulanan sokak/kent meydanı konseptiyle, şehir hayatının dinamiklerine anında yanıt veren bu özel alan, modern bir deneyimle şehir yaşamının tadını çıkarmak isteyenlere hitap eden bir ortam.

Ayakta Düzen: 500 kişi

LÜTFİ KIRDAR ICEC

İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın etkinlik ve Exclusive Catering Partner’i.